Üzleti elemző

Budapest (HR-10545)

Multinacionális gyógyszeripari partnerünk megbízásából

 Üzleti elemző / Business Development Manager

munkatársat keresünk

Főbb feladatok

  • a cég hosszú távú stratégiájának előkészítésében és megvalósításában való részvétel,
  • a terápiás terület teljes körű elemzése,
  • globális piaci trendek követése és elemzése,
  • termékek licenc lehetőségeinek monitorozása, elemzése,
  • licenc projektek értékelésének, tárgyalásának menedzsmentje.

Munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú gazdasági vagy természettudományi végzettség,
  • gyógyszeripari vállalatnál projektmenedzsmentjében, elemzésében szerzett, legalább 2 éves tapasztalat,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • haladó szintű számítógépes ismeretek,
  • precizitás, nagyfokú önállóság, kiváló kommunikációs és elemzői készség.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • gyógyszeripari marketing tapasztalat,
  • üzleti modellek és értékelési módszerek ismerete,
  • ügyfelekkel/partnerekkel való kapcsolattartásban szerzett tapasztalat.

Amit megbízónk kínál

  • egy hazai és nemzetközi viszonylatban is elismert, stabil munkahely,
  • vállalati óvoda, uszoda, konditerem, üdülési lehetőség,
  • egészségbiztosítási csomag,
  • csoportos élet- és balesetbiztosítás.

Jelentkezni regisztráció útján vagy a jelentkezes@ventiv.hu címen keresztül lehetséges.
A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: HR-10545
Pozíció pontos megnevezés: Üzleti elemző
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Üzletfejlesztési vezető