Világítástechnikai termékmenedzser

Budapest északi vonzáskörzete (BT-7449)

  • Érdekli a világítástechnika?
  • Szeretné mélységeiben érteni egy-egy termék működését?
  • Szeretne nemzetközi partnerekkel kapcsolatot tartani?
  • Világítástechnikai eszközök kereskedelmével foglalkozó nemzetközi partnercégünk számára keresünk új munkatársat termékmenedzser pozícióba.

Főbb feladatok

  • Új termékek bevezetésének felügyelete, koordinálása
  • Minőségügyi elvárások betartása, betartatása
  • Termékhasználattal kapcsolatos tanácsadás a viszonteladó kollégák számára
  • Termék leírások, marketing anyagok, online felületekre való feltöltések elkészítése
  • Termékadatbázis frissítése
  • Oktatások, prezentációk tartása az értékesítő kollégák számára

Munkakör betöltésének feltételei

  • Szakirányú közép-vagy felsőfokú műszaki végzettség (villamos, gépész)
  • Aktív angol nyelvismeret főként írásban
  • Proaktív, pörgős személyiség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Navision rendszer ismerete előny

Amit megbízónk kínál

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Balatoni nyaralási lehetőség a családnak nyaranta a cég finanszírozásában

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el részletes szakmai önéletrajzát a tamas.vivien@job.hu e-mail címre.

A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: BT-7449
Pozíció pontos megnevezés: Világítástechnikai termékmenedzser
Munkavégzés helye: Budapest északi vonzáskörzete
Szakterület: Villamosmérnök