Visszáru specialista

Budapest XIII. kerület (RS-10477)

Multinacionális elektronikai céghez keresünk most új kollégát visszáru specialista pozícióba.

Főbb feladatok

  • Áruházainkban található visszáru, selejt termékek tételes ellenőrzése megadott kritériumok alapján;
  • A termék életciklusának követése az értékesítéstől annak lezárásáig;
  • A visszáru termékek feldolgozása, dokumentálása, nyomon követése;
  • EU szintű szabványosított termékekhez kapcsolódó cserefolyamatok teljes körű menedzselése;
  • Szoros együttműködés a pénzügyi osztály dolgozóival, illetve a cég alvállalkozóival és beszállító partnereivel;
  • A kifizetésre váró számlák teljes körű adminisztrációja és ezek számának minimalizálása;
  • Napi üzleti menedzsment.

Munkakör betöltésének feltételei

  • Minimum középfokú végzettség, de a felsőfok előnyt jelent;
  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat előnyt jelent;
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt;
  • Kimagasló kommunikációs készség;
  • MS Office programok kimagasló ismerete (Excel, Word, Power Point);
  • Önálló, precíz, megbízható munkavégzés;
  • Kiváló együttműködési-,és problémamegoldó készség;
  • Nagyfokú munkabírás.

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Felsőfokú tanulmányok;
  • Pénzügyes végzettség.

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Modern irodai környezet;
  • Havi 1-szer távmunka lehetőség.

Amennyiben a fenti pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a targuba.noemi@job.hu e-mail címre!

A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak
adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: RS-10477
Pozíció pontos megnevezés: Visszáru specialista
Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület
Szakterület: Általános asszisztens