Web frontend fejlesztő

Budapest (PM-10688)

Partnerünk részére web frontend fejlesztőt keresünk (IoT terület), akinek a feladata a csapatuk technikai támogatásával full-stack IoT eszközök követését és analitikáját lehetővé tevő frontend rendszerek fejlesztése.

Főbb feladatok

  • Az üzleti igények megértése, műszaki megoldások fejlesztése
  • Web frontend alkalmazások és keretrendszer fejlesztése a legmodernebb frontend technológiákkal az üzleti igényeknek megfelelően
  •  Frontend technológiai trendek követése, és felhasználása
  • K+F projektekben való részvétel, a szakmai és üzleti oldal szakembereivel való együttműködés
  • Tervezési, technikai dokumentációk készítése
  • Önszervező Scrum csapatban való dolgozás
  • GUI tervezés, implementálás
  • Térkép-vizualizáció

Munkakör betöltésének feltételei

  • Legalább 2 éves tapasztalat web frontend alkalmazások fejlesztésében
  • JavaScript/Typescript kitűnő ismerete
  • Korszerű webes technológiák (pl. React, Angular, NPM, Webpack, Jasmine) ismerete
  • Objektumorientált elvek és minták alapos ismerete
  • Kitűnő komunikációs képesség írásban és szóban
  • Jó problémamegoldó képesség

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Nagyteljesítményű/reaktív programotási ismeretek
  • Tapasztalat kiterjesztett valóság-fejlesztésben
  • Tapasztalat pozíció-, termékkövető technológiákban
  • Logisztikai domain ismerete
  • Java backend technológiák ismerete

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a pal.bence@job.hu e-mail címre.

A fenti e-mail címre küldött önéletrajzával ill. jelentkezésével Ön hozzájárulását adja személyes adatainak adatkezelési-szabályzatunkba foglaltak szerinti tárolásához és kezeléséhez.

Állás adatai

Állás azonosító: PM-10688
Pozíció pontos megnevezés: Web frontend fejlesztő
Munkavégzés helye: Budapest
Szakterület: Szoftverfejlesztő